Apie mus
„Dailista“ pradėjo veiklą 1993 metais.
Statybos bendrovė „Dailista“ savo veiklą vykdo nuo 1993 metų. Esame Statybininkų asociacijos nariai, sukaupę didelę projektų valdymo patirtį, užtikrinančią įvairiapusišką požiūrį į projekto keliamas užduotis ir jų sprendimo būdus.
Generalinė ranga
Visi mūsų projektai atspindi bendrovės sukauptą ilgalaikę patirtį bei kvalifikaciją. Siekdami užtikrinti kokybišką projektų valdymą ir pilnavertišką jo veiksmų įgyvendinimą, bendradarbiaujame su visais į projektą įsitraukusiais subrangovais, tiekėjais ir logistikos atstovais, taip išgrynindami geriausius sprendimus ir efektyviausias idėjas.
Įmonės istorija
  • Bendrovės steigimas 1993
  • Bendrovės tapimas akcine 1996
  • Narystė statybininkų asociacijoje 2006
  • Išgryninta įmonės veiklos kryptis 2020
Centrinis biuras Kupiškyje
Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl esame lankstūs ir prisitaikome prie įvairiausių iššūkių. Sprendimų jiems ieško tiek patyrę, tiek jauni specialistai, kurių bendra sintezė komandoje suteikia galimybę pristatyti geriausią kokybę atitinkančius projektų standartus. Mūsų specialistai – sertifikuoti, galintys dirbti su įvairaus spektro objektais.
Sertifikatai
Dailista sertifikuoja ir dirba pagal tarptautinius ISO 9001 kokybės, ISO 45001 sveikatos ir saugos vadybos sistemų ir ISO 14001 aplinkos apsaugos vadybos standartus.